13 Şubat 2011 Pazar

Evita Müzikali Nisan'da İstanbul'da

Müzikaller hakkındaki her şey blog'um resmen müzikaller hakkında hiçbir şey blog'una dönüşmek üzere. O kadar istiyorum ki yazmayı. Ama saatler günler nasıl geçiyor anlamıyorum! Neyse güzel bir haberle döndüm bu sefer: Nisan ayında Evita müzikali geliyor :)

Biletix tanıtımından alıntıdır:


YILIN MÜZİKALİ “EVITA” TÜRKİYE’DE!!!

Şimdiye kadar yazılmış en ünlü şarkı sözlerine ve en muhteşem sahne müziklerine sahip, Tim Rice ve Andrew Lloyd Webber’in olağanüstü müzikali “EVITA”  Türkiye’de!

Arjantin eski diktatörü Juan Peron'un eşi Eva Peron'un hareketli, gerçek üstü karakterini gözler önüne seren EVITA müzikali, Eva Peron'un hayat hikayesini, gençlik yıllarından başlayarak muazzam bir zenginlik, güç mücadelesi ve sonunda azizelik mertebesine yükselişine kadar, tüm yönleriyle anlatıyor.

Madonna ve Antonio Banderas’ın rol aldığı Oscar ödüllü film versiyonu dahil olmak üzere, 20’nin üzerinde önde gelen ödüle layık görülen ve müzikal tiyatroda sanatçıların en çok istediği rollerden birisini içeren ünlü gösterinin bu yepyeni prodüksiyonu, gerçek anlamda YILIN GÖSTERİSİ olacak.

YÖNETMEN: BOB TOMSON VE BILL KENWRIGHT
KOREOGRAFİ: BILL DEAMER
MÜZİKAL DİREKTÖR: DAVID STEADMAN

Evita Müzikali,  12 – 24 Nisan tarihleri arasında Bkm Organizasyonuyla İstanbul Kongre Merkezi’nde seyirciyle buluşacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder